Broken Clouds

18°C

Kołobrzeg

27 maja 2024    |    Imieniny: Juliusz, Magdalena, Jan
27 maja 2024    
    Imieniny: Juliusz, Magdalena, Jan

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

dance,gościnoOrganizatorzy odwołali planowaną na ten rok VI edycję festiwalu Dance For Freedom. Powodem rezygnacji z imprezy jest brak środków finansowych.


Na profilu facebookowym imprezy napisano: "Tegoroczna edycja DFF została odwołana, ze względu na brak finansów na jej organizację. Staraliśmy się znaleźć środki we wszelaki sposób, zaczynając od sponsorów, przez inwestorów, a kończąc na sprzedaży biletów. Niestety żadna z opcji nie wypaliła. Dziękujemy, że byliście z nami przez te pięć edycji. Nigdy nie zapomnimy tych wspaniałych chwil! DFF przeszło do historii".

Dance For Freedom przez złośliwych nazywane było Sunrisem dla ubogich. Na imprezę można było wejść za okazaniem dowodu osobistego. Przez 5 lat Gościno miało świetną letnią imprezę, która miała swoich fanów. Impreza kosztowała 120 tysięcy złotych. Jak mówi burmistrz Marian Sieradzki, do tej pory 2/3 środków pochodziło z dofinansowania zewnętrznego, resztę dokładało miasto. W tym roku tych pieniędzy nie ma, a Gościno ma dość duży front inwestycyjny, który wymaga środków finansowych i nie było zgody na zmianę. W rozmowie Marian Sieradzki zaznacza jednak, że gmina nie rezygnuje z imprezy i zrobi co może, aby z nowym sposobem finansowania Dance For Freedom odbył się w Gościnie już w przyszłym roku.

dance,gościno

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama