Clear Sky

16°C

Kołobrzeg

20 czerwca 2024    |    Imieniny: Bogna, Florentyna, Rafał
20 czerwca 2024    
    Imieniny: Bogna, Florentyna, Rafał

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

gościno,strażPogotowie i Policja nie mogła dostać się do mieszkania w którym awanturował się mężczyzna, prawdopodobnie pod wpływem środków odurzających.


Gdy strażacy podjechali pod budynek, mężczyzna przez okno zaczął wykrzykiwać, że potrzebna jest pomoc jego matce, która była duszona przez nieznanych mu ludzi. Drzwi dalej pozostały zamknięte, strażacy je wyważyli, ale były one także zabarykadowane szafą i skrzynką po piwie. Po wejściu do mieszkania okazało się, że nie ma tam żadnej kobiety, a sprawca zamieszania zmienił wersję wydarzeń, bo teraz ktoś rzekomo gwałcił jego sąsiadkę przez trzy dni, a na koniec ją udusił.

35-letniego mieszkańca Gościna strażacy i policjanci znają od dawna. Dwa lata temu poinformował służby ratunkowe, że pali się budynek, w którym mieszka. Przyjechała straż z całej okolicy, ale ognia nie było. Mężczyznę przewieziono na oddział psychosomatyczny Szpitala Regionalnego w Kołobrzegu.

gościno,straż

 

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama