Broken Clouds

18°C

Kołobrzeg

27 maja 2024    |    Imieniny: Juliusz, Magdalena, Jan
27 maja 2024    
    Imieniny: Juliusz, Magdalena, Jan

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

ratownicy,wojsko,ćwiczeniaProcedurę podejmowania lotników po procedurze katapultowania się ćwiczono w piątek na Jeziorze Kamienica. Ćwiczyli wojskowi i ratownicy.


Na jeziorze w Dargocicach podejmowano lotników z 21 Bazy Lotnictwa Taktycznego w Świdwinie. Kąpielisko zamieniło się w bazę ratowniczą. Markowano katapultowanie się żołnierzy, po czym byli oni podejmowani z wody przez helikopter. Ćwiczono akcję ratowniczą w różnych wariantach. Organizatorem przedsięwzięcia było Ratownictwo Wodne Rzeczpospolitej, Oddział w Kołobrzegu. W ćwiczeniach udział wzięli: JW 3294, 1. GPR, RWR, Straż Miejska Gościno, POSP Tryton, OSP Gościno, Symulmed.

Fot. MH

ratownicy,wojsko,ćwiczenia

ratownicy,wojsko,ćwiczenia

ratownicy,wojsko,ćwiczenia

ratownicy,wojsko,ćwiczenia

ratownicy,wojsko,ćwiczenia

ratownicy,wojsko,ćwiczenia

ratownicy,wojsko,ćwiczenia

ratownicy,wojsko,ćwiczenia

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama