Broken Clouds

18°C

Kołobrzeg

27 maja 2024    |    Imieniny: Juliusz, Magdalena, Jan
27 maja 2024    
    Imieniny: Juliusz, Magdalena, Jan

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

turniej,gościnoW związku z akcją „Profilaktyka a Ty” (PaT) policjanci zorganizowali turniej piłki nożnej o Puchar Komendanta Powiatowego Policji w Kołobrzegu.


Współorganizatorem turnieju byli uczniowie Zespołu Szkół im. Macieja Rataja w Gościnie. Do udziału w zawodach zgłosiło się pięć drużyn, m.in. uczniowie ZS im. Macieja Rataja w Gościnie , Internatu ZS Gościno , Zespołu Szkół Morskich w Kołobrzegu, Zespołu Szkół Ekonomiczno-Hotelarskich w Kołobrzegu oraz Policjanci.  Turniej dzięki uprzejmości Dyrekcji ZS im.Macieja Rataja w Gościnie odbył się na „Orliku”. Nie zabrakło również poczęstunku zorganizowanego m.in. przez Gminną Komisję Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Gościnie oraz szkołę.

Rozegrano dziesięć pojedynków i wyłoniono zwycięzców. Uczniowie oraz policjanci zaciekle walczyli o Puchar Komendanta. W ramach rozgrywek do klasyfikacji nie była liczona drużyna złożona z policjantów, w związku z czym, I miejsce zdobyła drużyna Zespołu Szkół im. Macieja Rataja w Gościnie, II miejsce Zespół Szkół Ekonomiczno-Hotelarskich, III miejsce Zespół Szkół Morskich w Kołobrzegu, IV miejsce Internat ZS w Gościnie. Zadaniem mundurowych jest poszukiwanie nowych metod przekazu i komunikowania się ze społeczeństwem, a tym samy promowanie treści profilaktycznych, które będą wspierały asertywne postawy młodzieży i pomagały najsłabszym. Ponadto założeniem tegorocznych wydarzeń skupionych wokół PaT było połączenie aktywności fizycznej z promowaniem mody na życie bez uzależnień. Biorąca udział w inicjatywie młodzież promowała tematy obejmujące problem uzależnienia od alkoholu czy narkotyków.

 

turniej,gościno

turniej,gościno

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama