Overcast Clouds

15°C

Kołobrzeg

19 maja 2024    |    Imieniny: Mikołaj, Piotr, Urban
19 maja 2024    
    Imieniny: Mikołaj, Piotr, Urban

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

policja,ząbrowoW ramach programu „Policja na straży środowiska naturalnego kołobrzeskiego pasa nadmorskiego” w Ząbrowiie odbyły się plenerowe zajęcia z uczniami.
W ramach edukacyjnego spotkania, przedstawiciele Policji, Straży Leśnej oraz Straży Rybackiej przedstawili młodzieży ze Szkoły im. Macieja Rataja w Gościnie obszary odpowiedzialności prawnej i popełnianych czynów zabronionych w zakresie ochrony środowiska naturalnego i terenów zielonych. Funkcjonariusze mówili o odpowiedzialności prawnej za dewastację, zaśmiecanie, niszczenie mienia, kłusownictwo oraz inne czyny karalne dokonywane na terenie zielonym, lasach oraz akwenach wodnych. Uczniowie dowiedzieli się również jakimi narzędziami posługują się kłusownicy. Policjanci zaprezentowali także pojazd marki ISUZU zakupiony w ramach programu „Policja na straży środowiska naturalnego kołobrzeskiego pasa nadmorskiego”.

policja,ząbrowo

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama