19 maja 2024    |    Imieniny: Mikołaj, Piotr, Urban
19 maja 2024
    Imieniny: Mikołaj, Piotr, Urban

moltowo,pożarDyżurny Straży Pożarnej został poinformowany o dymie na poddaszu budynku w Mołtowie w gminie Gościno. Być może myślał, że wybuchł tam pożar.

Po przyjeździe na miejsce i wstępnym rozpoznaniu okazało się, że w wyniku pożaru sadzy w przewodzie kominowym doszło do rozszczelnienia komina i zadymienia budynku. Strażacy przewietrzyli pomieszczenia i zabezpieczyli komin. Po jego naprawie, będzie musiał przejść przegląd kominiarski.

moltowo,pożar