Overcast Clouds

15°C

Kołobrzeg

19 maja 2024    |    Imieniny: Mikołaj, Piotr, Urban
19 maja 2024    
    Imieniny: Mikołaj, Piotr, Urban

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

W Gościnie odbędzie się po raz pierwszy, a mowa o Maratonie Zumba Fitness. Rozpocznie się o 17:00, 30 maja w sobotę, na placu przy Domu Kultury.


Wstęp będzie darmowy, dlatego szczególnie zapraszamy wszystkich miłośników Zumba oraz tych którzy z Zumbą spotkają się po raz pierwszy. Fitness, gorące rytmy, energetyzująca muzyka, pozytywna energia i emocjonalna euforia tak w jednym zdaniu mogę opisać Zumbę oraz to co będzie się działo w Gościnie, mówi Wojtek instuktor a zarazem jeden z pomysłodawców wydarzenia. 

Maraton to 3 godziny świetnej zabawy, tysiąc spalonych kalorii, gorąca atmosfera przy latynowskich rytmach jak cumbia, salsa, marengue, reggeaton, samba, dance hall, to również znani instruktorzy z całej Polski oraz niespodzianka jaką będzie pokaz instruktorów iD Pole Dance Kolobrzeg. Instruktorami możemy się pochwalić a będą nimi: Anna Dąbrowska, Paweł Milhausen, Wojciech Ryczkowski, Sandra Jagielska, Karina Dmyterko, Marlena Kozakiewicz, Łukasz Maciuk oraz Renata Kania-Rempel.

30 maja Dom Kultury zaprasza do Gościna, nie może was z nami zabraknąć!

 

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama