Clear Sky

16°C

Kołobrzeg

20 czerwca 2024    |    Imieniny: Bogna, Florentyna, Rafał
20 czerwca 2024    
    Imieniny: Bogna, Florentyna, Rafał

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

gościno,straż4 maja to Dzień Św. Floriana męczennika, który jest patronem Strażaków i Hutników. Strażacy są bardzo związani ze swoim patronem, szczególnie w Gościnie.


Struktura OSP w gminie Gościno składa się z czterech doskonale działających jednostek: OSP Gościno - jednostka włączona do KSRG, OSP Robuń, OSP Wartkowo i najmłodsza jednostka OSP w gminie Gościno - OSP Ramlewo. Delegacje ze wszystkich tych jednostek wzięły udział w mszy w intencji strażaków i ich rodzin. Strażacy ochotnicy od niespełna 70 lat są gotowi o każdej porze dnia i nocy by nieść pomoc w ratowaniu życia czy też mienia, ale nieustannie cieszą się powszechnym uznaniem w społeczeństwie.

MH

 

gościno,straż

gościno,straż

gościno,straż

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama