Light rain

8°C

Kołobrzeg

22 lutego 2024    |    Imieniny: Marta, Małgorzata, Piotr
22 lutego 2024    
    Imieniny: Marta, Małgorzata, Piotr

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Akcja ratunkowa na plaży w Sianożętach

Do groźnej sytuacji doszło dziś po południu na plaży w Sianożętach. W morzu topiły się dwie dziewczynki. Jeden z plażowiczów wskoczył do wody i ruszył im instynktownie na ratunek. Wczasowiczki udało się wyciągnąć na brzeg, natomiast problemy zaczął mieć mężczyzna, który znajdował się w wodzie. Uratowali go inni plażowicze. Na miejsce ruszyły służby ratunkowe i strażacy z OSP Ustronie Morskie. Mężczyzna wymagał reanimacji. Na plażę zadysponowano śmigłowiec LPR, ale po tym, gdy udało się przywrócić czynności życiowe, został odwołany. Mężczyznę przetransportowano do szpitala.

Warto pamiętać, że przy takim wietrze jak dziś, morze potrafi być niebezpieczne, zwłaszcza dla dzieci. Nie wolno ich spuszczać z oczu, nie można pozwolić sobie odpoczynek licząc na to, że nic się nie stanie. Na szczęście dziś nikt nie zginął.

Fot. archiwum

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama