Light rain

8°C

Kołobrzeg

22 lutego 2024    |    Imieniny: Marta, Małgorzata, Piotr
22 lutego 2024    
    Imieniny: Marta, Małgorzata, Piotr

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Słupki batem na kierowców w Ustroniu?

Ustronie Morskie, ulica Kolejowa na odcinku około 300 metrów od skrzyżowania z ulicą Rolną, zamontowano dziś biało - czerwone słupki drogowe. O postawienie w tym miejscu tych blokad wnioskowali zarówno mieszkańcy jak i policja, Gmina Ustronie Morskie wykonała organizacje ruchu oraz je zakupiła.  W związku z tym, że to droga powiatowa, to właśnie na zlecenie starostwa dziś je zamontowano. Parkowano tam nielegalnie od kilkunastu lat, pojazdy stawały w rowach, miedzy przejściami dla pieszych, utrudniały widoczność i przede wszystkim przejazd pojazdów. Mijanie się na tej drodze często kończyło się urwanym lusterkiem. Jak powiedział naszej redakcji starosta Tomasz Tamborski - powinno to dużym stopniu poprawić bezpieczeństwo na tej ulicy. Gdzie teraz będą parkować kierowcy okaże się już jutro.

 

 

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama