Light rain

8°C

Kołobrzeg

22 lutego 2024    |    Imieniny: Marta, Małgorzata, Piotr
22 lutego 2024    
    Imieniny: Marta, Małgorzata, Piotr

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Radny Staszak krytycznie o przebudowie ulicy Kolejowej

Po co wydawać miliony na przebudowę ulicy, którą przebuduje się tylko w części, bo w pozostałej części, że względu na chęć pozostawienia zabytkowych lip, prac w zamierzonym dotychczas wariancie prowadzić się nie będzie? Pytał o to na czwartkowej sesji Rady Gminy Ustronie Morskie radny Andrzej Staszak. Gmina broniła zasadności inwestycji, wskazując, że w zmienionym wariancie jest to bardzo ważne ze względu na kwestie parkowania i bezpieczeństwa w ruchu, w tym budowy chodnika. To kolejny raz, gdy radni dyskutują o inwestycji na ulicy Kolejowej. Na sesji krytykowano nawet Zarząd Powiatu, który stanął w obronie drzew, ale w Ustroniu niektórzy uznali, że mówić jest łatwo. Gmina deklaruje, że drogę wyremontuje na razie w pierwszym wariancie, w którym do wycinki pójdzie zaledwie 13 lip. Więcej w materiale wideo z sesji.

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama