Overcast Clouds

8°C

Kołobrzeg

19 kwietnia 2024    |    Imieniny: Adolf, Leon, Tymon
19 kwietnia 2024    
    Imieniny: Adolf, Leon, Tymon

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

bmw wypadek kolizja policja ustronie morskie płot

Do zdarzenia doszło dziś po 6 rano. Jednego z mieszkańców ulicy Lotniczej obudził ogromny huk. Okazało się, że w ogrodzenie wjechał pojazd marki bmw. Gdy tylko wyszedł zobaczyć co się stało, zauważył, że dwóch mężczyzn znajdujących się przy pojeździe zaczyna się od niego oddalać. Postanowił ich jednak zatrzymać do czasu przyjazdu policji. Na miejscu już funkcjonariusze przeprowadzili badanie trzeźwości i okazało się ze jeden, 29 latek wydmuchał 1,2 promila, a drugi 36 - latek 2,4 promila. Obaj okazali się też obywatelami Ukrainy. Zostali przewiezieni do kołobrzeskiej komendy, dzisiejszy dzień i noc spędzą w policyjnym areszcie, a w dniu jutrzejszym policjanci będą prowadzili czynności wyjaśniające, który z nich kierował pojazdem. BMW zostało zabezpieczone przez pomoc drogową i przewiezione na policyjny parking.

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama