Overcast Clouds

8°C

Kołobrzeg

19 kwietnia 2024    |    Imieniny: Adolf, Leon, Tymon
19 kwietnia 2024    
    Imieniny: Adolf, Leon, Tymon

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Do kolejnego zdarzenia dziś na drogach powiatu doszło po 17 w miejscowości Kukiunka. Kierujący peugeotem partnerem stracił panowanie nad pojazdem, uderzył w drzewo, a następnie obróciło go wjechał do rowu znajdującego się po drugiej stronie drogi.. Na miejsce wypadku świadkowie natychmiast wezwali służby ratunkowe. Pierwsi na miejscu byli strażacy z OSP Ustronia Morskiego, którzy wydostali zakrwawionego mężczyznę z pojazdu. Po chwili załoga pogotowia zajęła się poszkodowanym, ze względu na złamania i ogólne obrażenia ciała został on przewieziony do szpitala w Kołobrzegu. Wycieki płynów i pojazd zabezpieczają też strażacy z Kołobrzegu oraz dwa patrole policji. Ruch drogowy ustala dokładne okoliczności zdarzenia. Droga jest całkowicie zablokowana.

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama