Overcast Clouds

8°C

Kołobrzeg

19 kwietnia 2024    |    Imieniny: Adolf, Leon, Tymon
19 kwietnia 2024    
    Imieniny: Adolf, Leon, Tymon

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Tancerki z Gminy Ustronie Morskie zostały Mistrzyniami Europy. Podczas odbywającego się w Warszawie czempionatu, nasze Panie wytańczyły 1 miejsce w kategorii „Couple Dance Formation Carribbean Small& Large Teams Masters Open”. Uczestniczki tańczyły „Rueda de Casino” – jest to salsa tańczona po kole, a trenerem grupy jest Pan Roman Filus.

Zwyciężczynie wykonały układ na 5 par, dodatkowo wystąpiła tancerka, która wprowadzała zespół. Mistrzynie Europy to siedem zawodniczek z Gminy Ustronie Morskie, cztery tancerki są z Kołobrzegu.  Zawody w Warszawie udane były również dla solistki Moniki Łady. Tancerka zajęła I miejsce w tańcu bachata i III miejsce w salsie. Mistrzostwa Europy organizowała Federacja WADF – Word Artistic Dance Federation.

Głównie trenowałyśmy w Gminnym Ośrodku Kultury w Ustroniu Morskim, od września zajęcia odbywają się w szkole 2 x w tygodniu w poniedziałki i środy. Serdecznie zapraszamy na zajęcia, każdego, kto lubi tańczyć - mówi Monika Łada.

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama