Overcast Clouds

1°C

Kołobrzeg

7 grudnia 2023    |    Imieniny: Agata, Ambroży, Marcin
7 grudnia 2023    
    Imieniny: Agata, Ambroży, Marcin

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Dzień Rolnika w Sarbi [foto]

W sobotę na boisku sportowym w Sarbi odbyła się trzecia edycja imprezy integracyjnej pn. „Dzień Rolnika” z udziałem mieszkańców Gminy Kołobrzeg oraz gmin ościennych.

W tym roku Powiat Kołobrzeski również włączył się w organizację tej imprezy i przekazał na współorganizację tego wydarzenia 20.000 złotych. „Dzień Rolnika” rozpoczął się mszą świętą w kościele pw. św. Jana Chrzciciela w Sarbi. Następnie na boisku sportowym oficjalnego otwarcia imprezy dokonali gospodarze tego wydarzenia: wójt Gminy Kołobrzeg Włodzimierz Popiołek, sołtys Sarbi Wiesława Bartwanowicz oraz wicestarosta kołobrzeski Jacek Kuś. Jak co roku impreza cieszyła się dużym zainteresowaniem wśród mieszkańców naszego powiatu. Gry i zabawy dla dzieci z nagrodami, konkursy, stoiska wiejskie, domowe wypieki oraz występy kapel i zespołów ludowych to część atrakcji przygotowanych podczas tegorocznej imprezy. Wśród uczestników wydarzenia był również starosta kołobrzeski Tomasz Tamborski, który podziękował Sołtys Wiesławie Bartwanowicz za organizację tej imprezy, która niewątpliwie integruje mieszkańców naszego powiatu.

Podczas tegorocznego festynu młodzi druhowie z Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej w Sarbi przeprowadzili zbiórkę charytatywną dla strażaka Piotra Milczarka.

 

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama