Overcast Clouds

1°C

Kołobrzeg

7 grudnia 2023    |    Imieniny: Agata, Ambroży, Marcin
7 grudnia 2023    
    Imieniny: Agata, Ambroży, Marcin

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Budowa ulicy Wyzwolenia w Dźwirzynie dobiega końca

O tym jak do tej pory wyglądała droga dojazdowa do Dźwirzyna wiemy wszyscy. Wiele lat zarówno mieszkańcy jak i turyści czekali na remont tej drogi. - Budowa ulicy Wyzwolenia w Dźwirzynie dobiega końca. Wykonane zostały już główne prace drogowe, pozostały te związane z oznakowaniem poziomym i pionowym, porządkowanie całego terenu oraz prace w przestrzeni zielonej, które zostaną przeprowadzone po sezonie - informuje starosta Tomasz Tamborski

Przypomnijmy: całkowity koszt inwestycji to ponad 16,3 mln zł. Powiat otrzymał dofinansowanie z Polskiego Ładu w wysokości 14.250.000 zł. Wyremontowane zostało ponad 2 km drogi od Hotelu Cristal Spa do Hotelu Senator, czyli „od asfaltu do asfaltu”. Wykonawcą jest firma STRABAG Sp. z o.o.

 

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama