Overcast Clouds

1°C

Kołobrzeg

7 grudnia 2023    |    Imieniny: Agata, Ambroży, Marcin
7 grudnia 2023    
    Imieniny: Agata, Ambroży, Marcin

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Mandaty dla kierowców parkujących na drodze do Dźwirzyna

W minionym tygodniu pisaliśmy o parkingu, zamkniętym przez Nadleśnictwo Gościno (przeczytaj). W ten weekend, na terenie zielonym wzdłuż ścieżki rowerowej prowadzącej z Grzybowa do Dźwirzyna, pojawili się policjanci, którzy mogliby w tym miejscu założyć sobie posterunek terenowy. Dziesiątki pojazdów z tablicami spoza naszego powiatu, parkowało bezprawnie na terenie zielonym, miejscami stwarzając zagrożenie w ruchu. Takich kontroli ze strony służb mundurowych powinno być więcej. Na plażę można przyjechać rowerem, nie trzeba do tego samochodu, zwłaszcza, gdy nie ma gdzie go zaparkować. Są takie miejsca nad morzem, że turyści dojeżdżają jak można najbliżej wydmy, aby tylko wyjść z pojazdu i przejść 50 metrów na plażę...

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama