Overcast Clouds

1°C

Kołobrzeg

7 grudnia 2023    |    Imieniny: Agata, Ambroży, Marcin
7 grudnia 2023    
    Imieniny: Agata, Ambroży, Marcin

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Zawody Strażaków OSP Gminy Kołobrzeg [foto]

W dniu 3.06.2023 o godzinie 13:00 strażacy, mieszkańcy i sympatycy pożarnictwa mieli możliwość podziwiania umiejętności strażaków OSP.
Zawody rozpoczęły się wprowadzeniem pododdziałów i złożeniem meldunku  przez Komendanta Gminnego ZOSP RP Pawła Bartosiak. Następnie w imieniu Wójta Gminy Kołobrzeg, radny Krzysztof Filipowicz otworzył oficjalnie kolejne zawody Sportowo – Pożarnicze.

Konkurencja oraz poziom sportowy drużyn strażackich był naprawdę na wysokim poziomie. Rywalizacja odbywała się w dwóch kategoriach:
Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych (MDP) oraz drużyn męskich.
Po emocjonujących sztafetach oraz ćwiczeniu bojowym zostali wyłonieni zwycięzcy.

Pierwsze miejsce w kategorii Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych zajęła Ochotnicza Straż Pożarna w Starym Borku tym samym awansowali oni do zawodów szczebla powiatowego natomiast tuż za nimi uplasowała się MDP z Ochotniczej Straży Pożarnej w Sarbi.

Zwycięzcami zawodów grupy drużyn męskich została Ochotnicza Straż Pożarna w Korzystnie i to ona będzie reprezentowała Gminę Kołobrzeg na powiatowych zawodach sportowo pożarniczych, które odbędą się w najbliższą niedzielę ( 11.06.2023).
Przypomnijmy, że OSP Korzystno w 2019r. zajęła wysokie 3 miejsce na zawodach szczebla wojewódzkiego.

Drugie miejsce - Ochotnicza Straż Pożarna w Starym Borku

Trzecie miejsce – Ochotnicza Straż Pożarna w Sarbii

Czwarte miejsce – Ochotnicza Straż Pożarna w Karcinie

Piąte miejsce – Ochotnicza Straż Pożarna w Drzonowie

W trakcie zawodów zbierano również pieniądze do puszki na rehabilitację Piotra Milczarka.

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama