Overcast Clouds

1°C

Kołobrzeg

7 grudnia 2023    |    Imieniny: Agata, Ambroży, Marcin
7 grudnia 2023    
    Imieniny: Agata, Ambroży, Marcin

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Gmina przekazuje sprzeciw wobec przejęcia Korzyścienka przez miasto

W środę delegacja z Gminy Kołobrzeg wybrała się z wizytą do Zachodniopomorskiego Urzędu Wojewódzkiego. Celem było oficjalne przekazanie Wojewodzie pisma wyrażającego sprzeciw wobec przejęcia Korzyścienka przez miasto Kołobrzeg. Przedstawicieli Gminy przyjął Wicewojewoda Zachodniopomorski Tomasz Wójcik. Po przekazaniu pisma Wicewojewoda zaprosił wszystkich do dyskusji, by nasi delegaci mogli dokładnie opowiedzieć o aktualnej sytuacji. Wicewojewoda z uwagą wysłuchał argumentów Gminy Kołobrzeg, a dyskusja minęła w miłej i pełnej zrozumienia atmosferze.

W delegacji wzięli udział: zastępca Wójta Gminy Kołobrzeg Grzegorz Czachorowski, sołtys Korzystna Joanna Potylicka oraz radni Gminy Kołobrzeg - Krzysztof Filipowicz, Bogusław Grygiel, Tomasz Czechowicz, Krzysztof Chabaj, Tomasz Szafrański.

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama