Overcast Clouds

11°C

Kołobrzeg

26 lutego 2024    |    Imieniny: Bogumił, Aleksandra, Mirosława
26 lutego 2024    
    Imieniny: Bogumił, Aleksandra, Mirosława

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Dźwirzyno najlepszą przestrzeń publiczną w regionie

Centrum Turystyki i Rekreacji Wodnej w Dźwirzynie zwyciężyło w XII edycji Konkursu Marszałka Województwa Zachodniopomorskiego na „Najlepszą przestrzeń publiczną Województwa Zachodniopomorskiego”.  W Centrum Sportów Wodnych w Dźwirzynie, Zastępca Wójta Gminy Kołobrzeg, Katarzyna Janicka-Golonka odebrała z rąk Członka Zarządu Województwa Anny Bańkowskiej pamiątkową tablicę oraz statuetkę.

O nagrodę w XII edycji ubiegało się kilkanaście przedsięwzięć, które zostały ukończone w 2020 r. Celem konkursu jest budowa wizerunku województwa jako Regionu aktywnego i atrakcyjnego oraz wspieranie i promocja dobrych praktyk w zakresie tworzenia nowych wartości w przestrzeni publicznej województwa.

Centrum Sportów Wodnych w pełni wpisało się w cele konkursu i zostało docenione przez jury.

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama