Overcast Clouds

11°C

Kołobrzeg

26 lutego 2024    |    Imieniny: Bogumił, Aleksandra, Mirosława
26 lutego 2024    
    Imieniny: Bogumił, Aleksandra, Mirosława

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Gminne Zawody Sportowo-Pożarnicze w Sarbi

W sobotę druhowie i druhy z naszych gminnych jednostek OSP rywalizowali w Sarbi w Gminnych Zawodach Sportowo-Pożarniczych. Jako pierwsi startowali juniorzy z Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych z Sarbi oraz ze Starego Borku. Drużyny miały do pokonania dwa tory przeszkód oraz ćwiczenia bojowe do wykonania. Obie drużyny zajęły pierwsze miejsce ex aequo.

Następnie do zawodów przystąpiły drużyny OSP z Gminy oraz gościnnie drużyna OSP Gołańcz Pomorska, która brała udział w zawodach towarzysko, bez klasyfikacji.

Strażacy musieli zaliczyć sztafetowy tor przeszkód oraz ćwiczenie bojowe. Nasi strażacy dali z siebie wszystko, zaś najlepszą jednostką okazała się OSP Drzonowo. Drugie miejsce zajęła OSP Stary Borek, zaś brązowy medal przypadł OSP Sarbia. Dalsze miejsca zajęły kolejno OSP Karcino i OSP Korzystno.

Dodatkowo podczas zawodów, z inicjatywy młodych strażaków z MDP Sarbia, prowadzona była zbiórka karmy dla schroniska REKS w Kołobrzegu. By dodatkowo zmotywować uczestników w tej kategorii także przyznawano nagrody. Pierwsze miejsce zajęła jednostka OSP Stary Borek, drugie OSP Sarbia, zaś trzecie zajęła Lena Borek z Drzonowa.

Strażacy serdecznie dziękują wszystkim zaangażowanym w organizację turnieju oraz przybyłym gościom. My zaś gratulujemy strażakom i życzymy powodzenia zarówno w kolejnych turniejach, jak i wszystkich akcjach, w których biorą udział.

 

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama