Overcast Clouds

11°C

Kołobrzeg

26 lutego 2024    |    Imieniny: Bogumił, Aleksandra, Mirosława
26 lutego 2024    
    Imieniny: Bogumił, Aleksandra, Mirosława

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Nagi mężczyzna chadzał w wodzie wśród dzieci, a co na to policja?

Skontaktowała się z nami turystka z Górnego Śląska wypoczywająca nad Bałtykiem w miejscowości Grzybowo. Podczas pobytu na plaży zauważyła, że w wodzie spaceruje mężczyzna. Był nagi. na brzegu bawiły się dzieci. Jak powiedziała nam rozmówczyni, miały być podobno jego. Kobieta była oburzona zachowaniem plażowicza i postanowiła zawiadomić policję. Wybrała nr telefonu 997. Chciała wezwać patrol do wejścia nr 340 (zapewne chodzi o 340 kilometr), ale jak nam powiedziała, były z tym poważne trudności, łącznie z tym, że pani sugerowano, że w tym czasie ktoś inny może potrzebować pomocy. Ponieważ mężczyzna po zwróceniu uwagi na jaki czas się ubrał, sprawę chyba zlekceważono. Potem pan znowu miał spacerować w negliżu - czytelniczka wykonała mu zdjęcie.

Nasza rozmówczyni była niezwykle oburzona nie tylko sytuacją, ale również tym, jak ją potraktowano. Skontaktowała się także ze Strażą Miejską w Kołobrzegu, ale Grzybowo nie leży w jurysdykcji Urzędu Miasta Kołobrzeg. O sprawę zapytaliśmy inspektora Dariusza Hoca, komendanta powiatowego Policji w Kołobrzegu. Jak nas poinformował, nr 997 to teraz także 112 i tam powinniśmy sprawdzić. Zwróciliśmy się w tej sprawie do Zachodniopomorskiego Urzędu Wojewódzkiego w Szczecinie, któremu podlega Centrum Powiadamiania Ratunkowego. Pytania wysłaliśmy 22 sierpnia. Chcieliśmy dowiedzieć się, jak przebiegała rozmowa i jak zgłoszenie zostało załatwione. Gdy dostaniemy odpowiedź, powrócimy do tematu.

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama