Overcast Clouds

11°C

Kołobrzeg

26 lutego 2024    |    Imieniny: Bogumił, Aleksandra, Mirosława
26 lutego 2024    
    Imieniny: Bogumił, Aleksandra, Mirosława

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

W Sarbii mieszkańcy się zebrali i odświeżyli boisko sportowe

 W miniony weekend mieszkańcy Sarbi, strażacy OSP Sarbia i członkowie klubu Hulk Gym Sarbia wraz z prezesem klubu UKS Chrobry Mirosławem Rutkowskim oraz sołtys Wiesławą Bartwanowicz postanowili odświeżyć boisko sportowe.

Już niedługo w Sarbi odbędzie się Dzień Rolnika i m.in. to wydarzenie było impulsem do realizacji tej inicjatywy społecznej. Teraz boisko wygląda jak po profesjonalnym remoncie.

Mieszkańcy Sarbi występują także z apelem: "Dbajmy wszyscy o nasze wspólne miejsca,gdzie możemy pograć w piłkę,posiedzieć z przyjaciółmi! Nie niszczmy! Nie wyrzucajmy śmieci! Korzystajmy z tego miejsca z kulturą."

 

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama