Overcast Clouds

11°C

Kołobrzeg

26 lutego 2024    |    Imieniny: Bogumił, Aleksandra, Mirosława
26 lutego 2024    
    Imieniny: Bogumił, Aleksandra, Mirosława

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Będzie mniej autobusów do gminy Kołobrzeg

Spełniły się groźby związkowców. W związku z trwającym sporem zbiorowym - jak informuje gmina Kołobrzeg, do miejscowości położonych na terenie tej gminy kursować będzie w miesiącu sierpniu mniej autobusów. Wszystko wskazuje na to, że obejmie to również zmiany w rozkładzie jazdy na terenie Kołobrzegu.

Zmianie ulegną rozkłady jazdy na następujących liniach autobusowych:
- Linia nr 1 - Zieleniewo - Kołobrzeg;
- Linia nr 1R - Rościęcino - Kołobrzeg;
- Linia nr 4 - Korzystno - Kołobrzeg;
- Linia nr 9 - Bogucino - Obroty - Niekanin - Kołobrzeg;
- Linia nr 7 - Budzistowo - Kołobrzeg;
- Linia nr 6 - Grzybowo - Kołobrzeg pozostaje bez zmian (sezonowy rozkład jazdy).


Uspokajając, zmiany te nie dotyczą likwidacji jakiejkolwiek linii, czy też ograniczeniu kursów w szczytach komunikacyjnych. Rozkłady do wglądu umieszczone są na naszym Facebooku oraz stronie internetowej. Od piątku będzie można je pobrać darmowo w siedzibie Spółki oraz punktach obsługi klienta. - czytamy w komunikacie spółki.

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama