Light rain

8°C

Kołobrzeg

22 lutego 2024    |    Imieniny: Marta, Małgorzata, Piotr
22 lutego 2024    
    Imieniny: Marta, Małgorzata, Piotr

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Miłosz Rogala  zdobył złoty medal Wojewódzkiej Olimpiady Młodzieży w szachach. Nasz 18 -latek okazała się najlepszym zawodnikiem w najstarszej grupie zawodów.

Tradycyjnie na początku wakacji - 26 czerwca 2021r. w Łazach rozegrano Wojewódzką Olimpiadę Młodzieży w Szachach, która jednocześnie miała rangę Mistrzostw Województwa Zachodniopomorskiego Juniorów w szachach szybkich.

W grupie do lat 16 siódme miejsce zajął Michał Kuczyński, a nasi 12 latkowie: Wojciech Cirin, Adam Szczygielski i debiutujący w takich zawodach Piotr Staszczyk zajęli w swoich grupach wiekowych 12, 14 oraz 19 miejsce.

Od 27 czerwca do 6 lipca zawodnicy Solnego pod okiem trenera Witalisa Sapisa w tym samym miejscu uczestniczą w obozie szachowym, biorąc jednocześnie udział w Festiwalu Szachowym Perła Bałtyku 2021. Udział w obozie możliwy był dzięki dotacji z Gminy Kołobrzeg oraz Programu Ministerstwa Sportu - Klub 2021.

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama