Light rain

8°C

Kołobrzeg

22 lutego 2024    |    Imieniny: Marta, Małgorzata, Piotr
22 lutego 2024    
    Imieniny: Marta, Małgorzata, Piotr

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

By podtrzymać te tradycje Gmina Kołobrzeg organizuje Konkurs Wielkanocny. W tym roku pojawiły się dwie kategorie.

Kategoria I - najpiękniejszy wypiek wielkanocny
Co roku na święta w domach przygotowujemy pyszne, a do tego piękne, wypieki. Znany wszystkim mazurek, babka, a może mniej tradycyjna tarta czekoladowa? Pokażcie wszystkim waszą specjalność. Tym razem nie możemy jednak spróbować tych pyszności, więc oceniać będziemy tylko ich zdjęcia.

Kategoria II - najpiękniejsza ozdoba wielkanocna (kategoria dla dzieci i młodzieży do 18. roku życia)
Oprócz zastawionego stołu dbamy także, by można było poczuć atmosferę świąt. Dlatego stroimy nasze domy naszymi ulubionymi dekoracjami. Wielkanocne króliczki, wianki, pisanki - tak upiększamy ten czas. Wiele z tych dekoracji robiliśmy własnoręcznie. Dlatego zapraszamy dzieci i młodzież z Gminy do konkursu na najpiękniejszą ozdobę wielkanocną.
Zasady

Oceniane będą tylko zdjęcia prac. Należy nadesłać jedno zdjęcie samej ozdoby/wypieku oraz jedno zdjęcie autora z pracą. W tym roku znacznie powiększono grono jury, które będzie oceniać prace. W jury może zasiąść każdy, kto posiada profil na Facebooku. Zdjęcia opublikujemy na stronie Gmina Kołobrzeg na portalu Facebook. Wygrają zdjęcia z największa ilością polubień. Nagradzane będą pierwsze 3 miejsca w każdej kategorii.

Zdjęcia prac z krótkim opisem należy przysyłać na adres promocja@gmina.kolobrzeg.pl . Nadsyłać możne je do 1 kwietnia.

Regulamin i formularz zgłoszeniowy do pobrania na stronie gminy.

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama