Overcast Clouds

7°C

Kołobrzeg

24 lutego 2024    |    Imieniny: Maciej, Bogusz, Modest
24 lutego 2024    
    Imieniny: Maciej, Bogusz, Modest

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

quad kołobrzeg

Aktualizujemy naszą informację o nocnym zdarzeniu na terenie gminy Kołobrzeg. Policję na ulicę Starynowską wezwali mieszkańcy. Kierujący quadem hałasował ok. godz. 3 w nocy. Gdy na miejscu pojawił się patrol policji, zaczął ucieczkę ulicami Kołobrzegu, a potem Zieleniewa. Wjechał w ulicę Wycieczkową i Wakacyjną. W pewnym momencie, stracił panowanie nad pojazdem, najechał na krawężnik i wypadł z quada. Na miejsce wezwano ratowników medycznych. Mężczyzna wymagał pomocy lekarskiej. Doznał obrażeń głowy i złamania nogi. Trafił do kołobrzeskiego szpitala, gdzie pobrano mu krew na obecność alkoholu.

quad kołobrzeg
quad kołobrzeg

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama