Overcast Clouds

11°C

Kołobrzeg

26 lutego 2024    |    Imieniny: Bogumił, Aleksandra, Mirosława
26 lutego 2024    
    Imieniny: Bogumił, Aleksandra, Mirosława

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

popiołek kołobrzeg

2 lata temu po wygranych wyborach prezydenckich, Anna Mieczkowska z medialnym przytupem ruszyła do rozmów o połączeniu Kołobrzegu z gminą Kołobrzeg. Od początku jednak zadanie do napotyka na problemy, a niedawno, można odnieść takie wrażenie, temat ten utknął w bliżej nieznanym miejscu. W tej sprawie w audycji "Studio Reduta" rozmawialiśmy z wójtem Włodzimierzem Popiołkiem. Pytaliśmy go, czy stoją za tym przygody z budową wiaduktu przy wjeździe do Budzistowa, czy na przykład opór radnych gminy Kołobrzeg. Co ciekawe, wójt nie jest przeciwnikiem połączenia obu gmin, ale pyta, co będą mieli z tego mieszkańcy jego gminy, którą Włodzimierz Popiołek uważa za bogatszą od Kołobrzegu. Więcej w materiale wideo.

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama