Light rain

8°C

Kołobrzeg

22 lutego 2024    |    Imieniny: Marta, Małgorzata, Piotr
22 lutego 2024    
    Imieniny: Marta, Małgorzata, Piotr

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

płot kołobrzeg

Historia z płotem w Sarbii zaczęła się w sierpniu. Urząd Marszałkowski udzielił Gminie Kołobrzeg grant na kwotę 10.000 zł na realizację projektu inwestycyjnego zgodnego z wnioskiem konkursowym o nazwie „Ale historia z płotem – powrót do przeszłości”. Projekt  przewidywał odtworzenie zabytkowego płotu przy świetlicy w Sarbii na podstawie zdjęć i pocztówek z przełomu XIX/XX wieku.

Teraz czas na finał tej historii- płot już stoi! Jest odnowiony i odmalowany. Grodzi skwer, który ma służyć do wypoczynku wszystkim mieszkańcom. Skwer ma być regularnie doposażany według potrzeb mieszkańców. Na razie zasadzono tam pierwsze drzewko- małą choinkę. W przyszłym roku ma być ona już regularną, świąteczną choinką.

płot kołobrzeg

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama