Overcast Clouds

11°C

Kołobrzeg

26 lutego 2024    |    Imieniny: Bogumił, Aleksandra, Mirosława
26 lutego 2024    
    Imieniny: Bogumił, Aleksandra, Mirosława

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Uwaga! Wymienią wszystkie pojemniki na śmieci

Podczas ostatniej sesji Rady Gminy Kołobrzeg, wójt Włodzimierz Popiołek proponował podwyżkę kosztów za wywóz odpadów komunalnych. Decyzja wynikała z przetargu, który przeprowadził Urząd Gminy Kołobrzeg. Wyższą kwotę zaproponował w postępowaniu Miejski Zakład Zieleni Dróg i Ochrony Środowiska. Podczas nadzwyczajnej sesji. Wójt wskazywał, że radni mogą skompensować tę podwyżkę stosownymi zmianami w budżecie, bo jest to ich kompetencja. Radni argumentowali, że w przetargu wzięła tylko jedna firma, a wzrost wydatków w tym zakresie jest zbyt duży. Klub Gmina Równych Szans wniósł, aby nie podnosić wydatków w tym zakresie. W dyskusji takie głosy przejawiali także inni radni. Gmina ma więc dopłacać do śmieci, a stosowne ustalenia mają zapaść po przygotowaniu regulacji na kolejnej sesji. Koszty wywozu odpadów komunalnych mają być rozliczane w gminie w oparciu o zużycie wody. Więcej w materiale wideo.

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama