Overcast Clouds

7°C

Kołobrzeg

24 lutego 2024    |    Imieniny: Maciej, Bogusz, Modest
24 lutego 2024    
    Imieniny: Maciej, Bogusz, Modest

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

informacje kołobrzeg, dygowo, pożar, zaczadzenie, zwłokiW budynku gospodarczym przy ul. Głównej w Dygowie wybuchł pożar. W środku na kanapie spał mężczyzna. Uległ zaczadzeniu. Sprawę bada prokurator.


Po godzinie 19, w pomieszczeniu gospodarczym na zapleczu jednej z posesji, pojawił się ogień. Na miejsce zostali wezwani strażacy oraz ratownicy medyczni. Niestety, przybyła na miejsce ekipa pogotowia stwierdziła zgon mężczyzny, a strażacy ugasili płonące elementy wyposażenia i kanapę, na której leżał denat. Najprawdopodobniej uległ zaczadzeniu. Zgromadzeniu na miejscu zdarzenia mieszkańcy mówią, że mężczyzna miał problemy z alkoholem i był klientem GOPS. Śledczy ustalą, jak doszło do tej tragedii, czy mężczyzna przed zaśnięciem spożywał alkohol i jak doszło do powstania pożaru.

 

informacje kołobrzeg, dygowo, pożar, zaczadzenie, zwłoki

informacje kołobrzeg, dygowo, pożar, zaczadzenie, zwłoki

informacje kołobrzeg, dygowo, pożar, zaczadzenie, zwłoki

informacje kołobrzeg, dygowo, pożar, zaczadzenie, zwłoki

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama