Overcast Clouds

1°C

Kołobrzeg

7 grudnia 2023    |    Imieniny: Agata, Ambroży, Marcin
7 grudnia 2023    
    Imieniny: Agata, Ambroży, Marcin

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Młodzież z Dygowa zwyciężyła na zawodach drużyn pożarniczych

Na stadionie miejskim w Łobzie odbyły się Wojewódzkie Zawody Sportowo - Pożarnicze Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych. Powiat kołobrzeski reprezentowała Młodzieżowa Drużyna pożarnicza z Dygowa, która zwyciężyła klasyfikacji generalnej.

1 miejsce - MDP Dygowo 969,7 pkt

2 miejsce - MDP Świeszyno 968,3 pkt

3 miejsce - MDP Świerczyna 961,2 pkt

Zwycięstwo z zawodach wojewódzkich daje drużynie z Dygowa przepustkę do udziału w zawodach ogólnopolskich , gdzie będzie reprezentować województwo zachodniopomorskiego.

Nagrody laureatom i uczestnikom zawodów wręczali miedzy innymi: Renata Kulik - starosta łobeski, Piotr Ćwikła - burmistrz Łobza, Mirosław Pender - zastępca zachodniopomorskiego komendanta Państwowej Straży Pożarnej, Marek Kowalski - prezes zarządu Oddziału Wojewódzkiego OSP RP.

gminadygowo.pl

 

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama