Overcast Clouds

11°C

Kołobrzeg

26 lutego 2024    |    Imieniny: Bogumił, Aleksandra, Mirosława
26 lutego 2024    
    Imieniny: Bogumił, Aleksandra, Mirosława

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

polowanie kołobrzeg

Podczas polowania zorganizowanego dla Duńczyków doszło do wypadku. Jeden z zagranicznych myśliwych zastrzelił Polaka, członka naganki, która wypłaszała zwierzynę w lesie. Polowanie odbywało się na terenie Koła Łowieckiego "Świt" w gminie Dygowo. Ustalono procedury strzelania. Czy były one przestrzegane? To wyjaśni śledztwo prowadzone pod nadzorem kołobrzeskiej prokuratury. Wiadomo, że myśliwi byli trzeźwi. Aby ich przesłuchać, niezbędne było sprowadzenie tłumacza. Zabezpieczono broń 16 uczestników polowania. Trzeba jeszcze ustalić, kto strzelał, bo oddano więcej niż jeden strzał. Ten śmiertelny, trafił 47-letniego mieszkańca Gąskowa prosto w serce. Nieoficjalnie mówi się, że mógł to być rykoszet...

polowanie kołobrzeg
polowanie kołobrzeg

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama