Light rain

8°C

Kołobrzeg

22 lutego 2024    |    Imieniny: Marta, Małgorzata, Piotr
22 lutego 2024    
    Imieniny: Marta, Małgorzata, Piotr

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

pomoc kołobrzeg

Akademia Ratownictwa Wojciech Grzesiak wraz z uczniami i kadrą Szkoły Podstawowej im. Orła Białego w Czerninie przystąpiła do próby 'Bicia Rekordu w pierwszej pomocy". Przez 30 min. uczestnicy akcji prowadzili RKO na fantomach ćwiczebnych. Akcja oprócz wyniku miała na celu naukę i doskonalenie umiejętności niesienia pierwszej pomocy. Dla wszystkich uczestników dzięki uprzejmości Hotelu New Skanpol został przygotowany pamiątkowy tort oraz słodkie przekąski. Dowiedliśmy, że wspólnie można być częścią "wielkiej sprawy" oraz uczyć przez dobrą zabawę.

Głównym organizatorem akcji jest Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Duże podziękowania dla:

- Hotel New Skanpol zapewnienie przekąsek oraz za okazjonalny tort,
- Akademia Ratownictwa Wojciech Grzesiak za użyczenie sprzętu ratowniczego i za patronat nad akcją,
- Społeczności SP Czernin za udział w akcji.

pomoc kołobrzeg

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama