Overcast Clouds

11°C

Kołobrzeg

26 lutego 2024    |    Imieniny: Bogumił, Aleksandra, Mirosława
26 lutego 2024    
    Imieniny: Bogumił, Aleksandra, Mirosława

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

dps włościbórz

Dom Pomocy Społecznej we Włościborzu prowadzi swoją działalność od 1969 roku. Przeznaczony jest dla ludzi przewlekle somatycznie chorych. Dysponuje 85 miejscami we Włościborzu i 20 miejscami na Filii DPS w Kołobrzegu. Placówka wyposażona jest w windę, podjazdy dla osób niepełnosprawnych, jadalnie, pracownię terapii zajęciowej. Ponadto posiada teren rekreacyjny z licznymi alejkami, murowanym grillem, ławeczkami, dodatkowo na terenie znajduje się piękny staw.

Jubileusz 50-lecia, był okazją do wspomnień i podziękowań tym wszystkim, którzy przez te wszystkie lata angażowali się w działalność domu oraz wręczenia nagród jubileuszowych pracownikom placówki. Dzięki codziennej, ciężkiej pracy całego personelu to miejsce, niezmiennie od 50 lat jest dla wielu osób prawdziwym domem, w którym na co dzień znajdują opiekę, pomoc i poczucie bezpieczeństwa. Z okazji 50-lecia istnienia Domu Pomocy Społecznej we Włościborzu w imieniu starosty Tomasza Tamborskiego oraz Zarządu Powiatu w Kołobrzegu list gratulacyjny i kwiaty na ręce dyrektor Małgorzaty Rzepki-Klincewicz wręczył wicestarosta Jacek Kuś.

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama