Overcast Clouds

11°C

Kołobrzeg

26 lutego 2024    |    Imieniny: Bogumił, Aleksandra, Mirosława
26 lutego 2024    
    Imieniny: Bogumił, Aleksandra, Mirosława

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

senior piotrowice

20-lecie swojej działalności obchodziło Stowarzyszenie na Recz Pomocy Ludziom Niepełnosprawnym i Potrzebującym Opieki "Senior" w Piotrowicach. Uroczystości połączone były z 10-leciem Domu Pomocy Społecznej w Piotrowicach. Z tej okazji gratulacje składali samorządowcy, m.in.:  starosta Tomasz Tamborski oraz wicestarosta Helena Rudzis-Gruchała. Stowarzyszenie "Senior" w uznaniu zasług dla regionu otrzymało srebrną Odznakę Honorową Gryfa Zachodniopomorskiego, którą z rąk członka Zarządu Województwa Anny Mieczkowskiej odebrał Prezes Antoni Bernatowicz.

Fot. Marek Kawęcki Gminadygowo.pl

senior piotrowice
senior piotrowice
senior piotrowice

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama