Light rain

8°C

Kołobrzeg

22 lutego 2024    |    Imieniny: Marta, Małgorzata, Piotr
22 lutego 2024    
    Imieniny: Marta, Małgorzata, Piotr

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

starczyk hoc dygowo

Fatalna ustawa wiatrakowa uchwalona przez rząd Prawa i Sprawiedliwości niszczy budżety gmin powiatu kołobrzeskiego. Jak już pisaliśmy, gmina Gościno musi tylko w tym roku oddać 4 mln zł (zobacz), a gmina Dygowo, 3 mln. W tej sprawie, do europosła Czesława Hoca zwrócił się wójt gminy Dygowo - Grzegorz Starczyk. Polityk PiS spotkał się w tej sprawie z wójtem i radnymi gminy Dygowo. Wyraził zaskoczenie takim działaniem przepisów przeciwko budżetom małych gmin. Teraz, gmina Dygowo może starać się o rekompensatę poprzez zwrócenie się ze skargą do Trybunału Konstytucyjnego. Więcej w materiale wideo.

Fot. www.gminadygowo.pl


reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama