Light rain

8°C

Kołobrzeg

22 lutego 2024    |    Imieniny: Marta, Małgorzata, Piotr
22 lutego 2024    
    Imieniny: Marta, Małgorzata, Piotr

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Wakacyjne biuro sprzedaży Fale Bałtyku zaprasza na wspólny weekend

GRANIT SA, renomowany deweloper, który obecnie realizuje u nas największe osiedle mieszkalno-usługowe „Fale Bałtyku Kołobrzeg”, ma przyjemność zaprosić Państwa do Wakacyjnego Biura Sprzedaży, położonego tuż obok Latarni Morskiej w Kołobrzegu.

Ten sezonowy punkt usytuowany jest w centralnym punkcie miasta tuż przy Jarmarku Solnym.

Zespół GRANIT-u stworzył tu strefę chillout, gdzie mogą Państwo w spokoju zrelaksować się na leżakach, delektując się widokiem na wpływające statki do portu czy urokliwą latarnie morską.  Poznacie tu całą koncepcję osiedla Fale Bałtyku, standard budowania oraz wyjątkowe mieszkania z dużymi ogródkami, czy ponadstandardową wysokością. Co ważne w ich ofercie znajdziecie również komórki lokatorskie oraz zewnętrze prywatne garaże.

Największym zainteresowaniem cieszy się tu makieta architektoniczna – pierwszego budynku, który nosi nazwę jednego z odkrywców Krzysztof Kolumb.
Stoisko czynne jest jeszcze tylko do niedzieli w godz. 11:00 – 18:00.

Szczegóły na stronie www.falebaltyku.pl


 

reklama

reklama

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama