Broken Clouds

18 kwietnia 2024    |    Imieniny: Apoloniusz, Bogusława, Bogusław
18 kwietnia 2024
    Imieniny: Apoloniusz, Bogusława, Bogusław

Bistro Polski Meksyk zaprasza na Mundial 2018 i pyszną polsko-meksykańską kuchnię. U nas zobaczysz wszystkie 64 mecze Mundialu na 3,5 metrowym ekranie w jakości HD Możliwość rezerwacji stolików (od 4 os. do 8 os.)

Nasza kuchnia to połączenie dobrze znanych Polskich smaków z elementami kuchni meksykańskiej.

W menu między innymi:
Kurczak z rożna,
Burritos,
Quesadilla,
Karkówka z pieca,
Placki ziemniaczane
i wiele innych przysmaków.

Bistro Polski Meksyk
ul. Sikorskiego 6 (na przeciwko Perły Bałtyku)
www.facebook.com/Polski-Meksyk-bistro