Light rain

20 kwietnia 2024    |    Imieniny: Agnieszka, Teodor, Czesław
    Imieniny: Agnieszka, Teodor, Czesław

Poznanianka Wellness & Spa przedłuża akcję "Kołobrzeg za 50%" dla mieszkańców Kołobrzegu, którzy nie zdążyli skorzystać w ostatni weekend z promocji  Luksusowe SPA za 50%:
- Hammam – orientalny zabieg na ciało, naturalne składniki, 90 min. 225 zł (regularna cena 450 zł)
- Masaż ajurwedyjski całego ciała - Abhyanga + Mukabhyanga, 90 min. 225 zł (regularna cena 450 zł)
- Owocowy rytuał na ciało – peeling, maska, masaż, 75 min. 125 zł (regularna cena 250 zł)

W cenie każdego zabiegu szlafrok, owocowy poczęstunek, wejście na strefę mokrą: basen, jacuzzi, świat saun (przed zabiegiem).

Akcja promocyjna dla mieszkańców Kołobrzegu trwa do 17 grudnia 2017.

Orientalny Rytuał Hammam to luksusowa ceremonia doskonała na jesienną i zimową niepogodę, doskonale odpręża, relaksuje i rozgrzewa całe ciało. Nie trzeba wyjeżdżać do Turcji czy Maroko, aby z niej skorzystać. Rytuał Hammam wykonywany jest w prywatnej strefie wellness, urzekającej orientalnym klimatem. Ceremonia trwa blisko 2 godziny, składa się z następujących etapów:
- kąpiel parowa,
- złuszczanie naskórka przy użyciu naturalnego czarnego mydła oraz rękawicy kessa,
- okład na ciało z naturalnej glinki bogatej w minerały,
- namaszczenie ciała olejem macadamia
Zabieg intensywnie wygładza i nawilża skórę całego ciała.
Poznanianka Spa oferuje szeroką gamę zabiegów wellness i spa (masaże klasyczne, gorącymi kamieniami, ajurwedyjskie, kilkuetapowe ceremonie na ciało, połączone często z kąpielami, zabiegi odmładzające na twarz i ciało).

Rezerwacja terminu: spa@poznanianka.pl lub 94 35 260 81
www.poznanianka.pl