28 marca 2024    |    Imieniny: Aniela, Sykstus, Joanna
    Imieniny: Aniela, Sykstus, Joanna

Chcesz związać się z Kołobrzegiem, ale nie interesuje cię miejski zgiełk? Lubisz spokój i sąsiedztwo natury? Mamy propozycję specjalnie dla Ciebie, w dodatku w pełni energooszczędną, która pozwoli ograniczyć twoje wydatki w zakresie utrzymania gospodarstwa domowego.

Zielone Osiedle znajduje się w odległości kilku minut od Kołobrzegu, w bezpośrednim sąsiedztwie Lasu Charzyńskiego. To gwarantuje ci autonomię i możliwość harmonijnego życia w najbardziej komfortowej sypialni Kołobrzegu. Oferowane przez nas działki budowlane mają 1000 metrów kwadratowych powierzchni. Na osiedlu powstanie ponad 50 domów o powierzchni 134 i 120 metrów kwadratowych, które możemy zrealizować w technologii tradycyjnej, murowanej, lub drewnianej (modułowej).

Naszą inwestycję wyróżnia ZEROWE zużycie energii. Wykorzystywana przez nas technologia pozwoli Ci na wyprodukowanie energii na ogrzanie domu, podgrzanie ciepłej wody, a także pozyskanie energii elektrycznej do celów użytkowych, jak oświetlenie czy gotowanie. Oznacza to, że wybierając naszą ofertę i decydując się na zamieszkanie w Zielonym Osiedlu, oszczędzasz już na samym początku. Twoja decyzja, pozwoli ci nie tylko mieszkać komfortowo, ale także bez ponoszenia opłat za korzystanie z energii cieplnej i energetycznej, co jest poważnym kosztem w bilansie każdego gospodarstwa. Nie ulega dla nas wątpliwości, że będziesz wiedział, co zrobić z zaoszczędzonymi w ten sposób pieniędzmi.

Biuro sprzedaży: Dom modelowy Zielone Osiedle tel. 500 267 590,
502 082 936 info@zieloneosiedle.com