Ogłoszenia ***  Hotel *** w ustroniu Morskim zatrudni  (Dam Pracę)  ***  Zamienię mieszkanie w Szczecinie  (Mieszkania)  ***  MONTER INSTALACJI SANITARNYCH  (Dam Pracę)  *** 

Jubileusz 35-lecia zespołu Tirlitonki

tirlitonki,kołobrzegW Szkole Podstawowej Nr 4 uroczystości 35-lecia swojego powstania obchodził Zespół Piosenki i Tańca Tirlitonki. Przybyło wielu gości i dawnych uczniów.


Tirlitonki powstały w 1980 roku z inicjatywy Marii Dudek jako międzyszkolny zespół wokalno-choreograficzny. Wkrótce, do zespołu dołączyła choreograf - Agata Chimko. Przez 35 lat, Tirlitonki otrzymały wiele nagród i wyróżnień. Współpracowały z wieloma znanymi gwiazdami, a także występowały w wielu krajach świata. Wystąpiły również dla papieża Jana Pawła II.

W sobotę odbyło się wielkie święto, a podczas uroczystości był czas wspomnień i podziękowań. Pojawił się również wielki tort urodzinowy.

tirlitonki,kołobrzeg

tirlitonki,kołobrzeg

tirlitonki,kołobrzeg

tirlitonki,kołobrzeg

Komentarze  

0 #1 dziadeh 2014-12-14 02:10
Ale się ta szkoła zmieniła, dalej tam tak 'pachnie'? :)
Cytować
0 #2 uczeń 2014-12-14 07:25
co ci pachnie ?chyba pieknie.
ja tez pamietam te obiadki w stolowce......f ajna szkoa
Cytować
0 #3 ? 2014-12-14 09:33
Słoma z butów wyłazi?
Zaznaczam,ze nie głosowałem i nie lubię Dymecką.
Kto według naszego prawa jest wyższą władzą władza wykonawcza czy ustawodawcza?
Co widzimy na zdjęciu Jedyna słuszna koalicja rozsiadła się na honorowych miejscach spychając ustawową władzę na bok.
To samo zauważyłem w RCK na wernisażu Mariana M.
Cytować
0 #4 sianko 2014-12-14 09:44
Jak ktoś się spóźnia i trzeba dostawiać dla tej osoby krzesełka to naprawdę przykład słomy wychodzącej z kozaczków. Siedziałam z tyłu i dokładnie widziałam.
Cytować
0 #5 !!! 2014-12-14 09:50
Poczekamy, zobaczymy jak władza ustawodawcza będzie zatwierdzać budżet dla dla Trlitonek, RCK i innych miłośników "jedynej słusznej koalicji narodowej"?
Cytować
0 #6 nauczycielka 2014-12-14 11:31
Byly zaproszenia,wie c tyle krzeseł byc powinno.
Tez byłam zaproszona,nie zdazyłam potwierdzić swojego uczestnictwa ,więc nie poszłam.
O co zatem chodzi ?Cytat:
Jak ktoś się spóźnia i trzeba dostawiać dla tej osoby krzesełka to naprawdę przykład słomy wychodzącej z kozaczków. Siedziałam z tyłu i dokładnie widziałam.
Cytować
0 #7 hahaha 2014-12-14 18:01
w pierwszym rzedzie najbardziej zasluzeni dla zespolu. soltys siedzi jak na wiadrze.
Cytować
0 #8 lekś 2014-12-14 21:55
Cytuję hahaha:
w pierwszym rzedzie najbardziej zasluzeni dla zespolu. soltys siedzi jak na wiadrze.

To co w pierwszym rzędzie robi Wiolanta?
Cytować
0 #9 anonimus 2014-12-15 10:13
Ja tez ja pamietam chodzilam tam zmienila sie i to dosyc dosyc :)
Cytować
0 #10 eeeeee 2014-12-15 13:25
To Wiolanda chodziła do 4-ki ?
Cytować
0 #11 yagi 2014-12-15 15:14
Wybitni znawcy kultury w przednim rzędzie ze znakomitym znawcą kultury wojskowej i propagandy PZPR panem T.........m.Dob rze że dzieciaki widząc takie mordy się nie wystraszyły.
Cytować
0 #12 Hycio 2014-12-17 20:12
Nawet mój ziomek Dama ze Złotej tam chodził,ale nie rozumiem po co tam PREZYDENT
Cytować