Light rain

8°C

Kołobrzeg

22 lutego 2024    |    Imieniny: Marta, Małgorzata, Piotr
22 lutego 2024    
    Imieniny: Marta, Małgorzata, Piotr

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

"Pamiątki" po raz piąty: trwa Festiwal Gintrowskiego

Zapraszamy na wyjątkowe wydarzenie, rozpoczęło się w piątek i potrwa do niedzieli. W tym roku po raz piąty na deskach sceny w Regionalnym Centrum Kultury odbywa się Ogólnopolski Przegląd Twórczości Przemysława Gintrowskiego „Pamiątki”, poświęcony jednemu z najwybitniejszych polskich pieśniarzy i kompozytorów XX i XXI wieku, którego dokonania stanowią dziś część narodowego dziedzictwa kultury.

Najważniejszym jednak punktem Przeglądu "Pamiątki” jest konkurs na interpretację piosenek z dorobku Przemysława Gintrowskiego, który odbył się w piątek. Na zdjęciu śpiewa Jaśmina Wenta z Kołobrzegu.

Pierwszą premierą artystyczną przygotowaną specjalnie na jubileuszową edycję będzie koncert pt. „WYKOPALISKA” z udziałem znakomitej piosenkarki Natalii Sikory i córki barda Julii Gintrowskiej. Na koncert złożą się piosenki Przemysława Gintrowskiego opowiadające o zmaganiach człowieka na drodze do własnej wolności, prawdy i piękna w życiu.

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama