Light rain

8°C

Kołobrzeg

22 lutego 2024    |    Imieniny: Marta, Małgorzata, Piotr
22 lutego 2024    
    Imieniny: Marta, Małgorzata, Piotr

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Genowefa Zawadzka Kołobrzeżanką Roku

W Regionalnym Centrum Kultury odbyła się doroczna gala z okazji Dnia Kobiet, podczas której ogłoszono wyniki dziennikarskiej kapituły, która przyznała tytuł "Kołobrzeżanki Roku". Trafił on do Genowefy Zawadzkiej, zwanej także "Ciocią Zytą", która od 18 lat prowadzi pogotowie rodzinne w naszym mieście i pomaga dzieciom w trudnych sytuacjach. Kapituła doceniła jej zaangażowanie i poświęcenie, którym darzy najmłodszych i odmienia ich życie.

Kołobrzeżankę roku wybrano po raz 5. Tytuł Kołobrzeżanka Roku przyznany jest corocznie przez Kapitułę Konkursową,  w której znajdują się dziennikarze kołobrzeskich redakcji. Kapituła Konkursu została powołana przy Prezydencie Miasta Kołobrzeg.

W tym roku do konkursu zgłoszono : Ninę Błażewicz, Alinę Hajdamowicz, Katarzynę Koperkiewicz, Alicję Szafrańską, Agatę Wajgert, Ewę Wiśnios, Genowefę Zawadzką Dagmarę Żurańską i Ewelinę Żurowicz.

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama