Light rain

8°C

Kołobrzeg

22 lutego 2024    |    Imieniny: Marta, Małgorzata, Piotr
22 lutego 2024    
    Imieniny: Marta, Małgorzata, Piotr

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Weronika Włodarczyk ze stypendium ministra kultury

Podczas uroczystości wręczenia Stypendiów Artystycznych Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego na Zamku Królewskim w Warszawie w dniu 29 listopada br. dyplomy stypendialne odebrały 73 osoby, studenci i studentki 19 uczelni artystycznych w Polsce, w tym mezzosopranistka Weronika Katarzyna Włodarczyk kołobrzeżanka z Wydziału Wokalnego Akademii Sztuki w Szczecinie, studentka klasy śpiewu solowego prof. Sylwii Burnickiej-Kalischewskiej.

Mariola Wiśniewska, główny specjalista w Departamencie Szkolnictwa Artystycznego i Edukacji Kulturalnej MKiDN, zajmująca się m.in. promocją utalentowanej młodzieży szkolnictwa artystycznego powitała zgromadzonych gości i poprowadziła ceremonię.

List gratulacyjny w imieniu nieobecnego Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego prof. dra hab. Piotra Glińskiego odczytał Jarosław Wartak, dyrektor Departamentu Szkolnictwa Artystycznego MKiDN.

Przypomnijmy, iż osoby ubiegające się o przyznanie Stypendium Artystycznego Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego zobligowane są do wykazania ponadprzeciętnej aktywności międzynarodowej oraz szeregu wybitnych osiągnięć artystycznych w swojej dziedzinie sztuki.

Gratulujemy!

Fot. Krzysztof Włodarczyk

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama