Light rain

8°C

Kołobrzeg

22 lutego 2024    |    Imieniny: Marta, Małgorzata, Piotr
22 lutego 2024    
    Imieniny: Marta, Małgorzata, Piotr

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Gala Kultury w Regionalnym Centrum Kultury [foto/wideo]

W Regionalnym Centrum Kultury odbyła się doroczna Gala Kultury, której celem jest podsumowanie mijającego roku w kulturze. Od stycznia do listopada 2022 roku, RCK zorganizowało 240 wydarzeń, w tym m.in. 89 koncertów, 64 seansów oraz 34 spektakli, 7 festiwali oraz 7 wystaw. Przedsięwzięcia te obejrzało łącznie 65 tysięcy widzów ( w tym 18454 z biletami) Dodatkowo, wyprodukowano 36 filmów, które dotarły do 2,5  tysiąca odbiorców. Ponadto, podsumowano również działania promocyjne miasta, które realizuje RCK. Wyprodukowano 15520 informacje, których zasięg wyniósł 2,3 mld, a informacja dotarła do 82 mln osób. AVF wyniósł 23 mln.

Na zakończenie gali wystąpił Stanisław Soyka.

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama