Light rain

8°C

Kołobrzeg

22 lutego 2024    |    Imieniny: Marta, Małgorzata, Piotr
22 lutego 2024    
    Imieniny: Marta, Małgorzata, Piotr

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Sukces International Dance Academy we Włoszech

Spektakularny sukces odniosła Akademia we Włoszech w Milano, podczas konkursu baletowego. Dyrektor International Dance Academy Grzegorz Majewska wraz z kadrą pedagogiczną - Iwona Vetter, Karolina Cichy- Szromnik, Maksim Yasinski są dumni ze swoich uczniów. W tym roku Akademia obchodzić będzie 20 - lecie swojej pracy. Te trzy medale uzyskane w konkursie w Mediolanie są w tym jubileuszowym roku szczególnym podsumowaniem pracy pedagogów.

Uczniowie zostali zwycięzcami konkursu Milano Dance Competition (5th edition on-line) !!!

International Dance Academy w Kołobrzegu zgłosiła do konkursu trzy swoje choreografie i wszystkie zostały docenione przez jury.

I miejsce w kat. grupa senior; taniec współczesny/modern - 'Believer' - młodzieżowa klasa tańca współczesnego, choreografia i przygotowanie: Karolina Cichy-Szromnik

II miejsce w kat. grupa under (9-12 lat), t.klasyczny/neoklasyczny/charakterystyczny- 'Etiuda'- klasa 4 t.klasyczny, choreografia:Iwona Vetter, przygotowanie: Iwona Vetter i Maksim Yasinski.

III miejsce w kat.kompozycja choreograficzna - 'It's time to stop..!'- młodzieżowa klasa tańca współczesnego i młodzież z Ośrodka Szkolno-Wychowawczego 'Okruszek' w Kołobrzegu, choreografia i przygotowanie: Karolina Cichy-Szromnik.

W konkursie wzięły udział szkoły z całego świata, między innymi; z Belgii, Francji, Ugandy, Bułgarii, Sri Lanki, Włoch, Rumunii, czy Malty.

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama