Overcast Clouds

6°C

Kołobrzeg

24 lutego 2024    |    Imieniny: Maciej, Bogusz, Modest
24 lutego 2024    
    Imieniny: Maciej, Bogusz, Modest

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Dwóch na jednego: Bejnarowicz i kondolencje dla lokalnej PO

Gość audycji "Dwóch na jednego" to Maciej Bejnarowicz, szef Klubu Prawo i Sprawiedliwość w Radzie Miasta Kołobrzeg. Podsumowujemy tradycyjnie ostatnie wybory parlamentarne. Maciej Bejnarowicz nie ukrywa, że wygrało Prawo i Sprawiedliwość, ale nie utworzy rządu. To oznacza, że kołobrzeski samorządowiec nie wierzy w powodzenie misji Mateusza Morawieckiego. Powstaje pytanie, czy partia ta osiągnęłaby taki wynik, gdyby nie darmowe wsparcie państwa, mediów rządowych czy niektórych spółek i np. promocji na stacjach paliw? Takie pytania w audycji padają, a gość Radia Kołobrzeg i naszego portalu na nie odpowiada.

W drugiej części następuje podsumowanie ostatniego roku rządów Anny Mieczkowskiej. Prezydent pochwaliła się tym, że rządzi miastem już 5 lat. Według Macieja Bejnarowicza zawiodła kwestia inwestycji. Było ich mało i nie objęły tego, czego oczekiwali mieszkańcy. Szef Klubu PiS odpowiedział również na to, czy prezydent realizuje program wyborczy, bo jak widać, robi to konsekwentnie. I tu M. Bejnarowicz wskazał, że to faktycznie następuje. Dość krytycznie odniósł się natomiast do budżetu na 2024 rok. Rada Miasta Kołobrzeg przyjmie go na najbliższej sesji. A czy sympatyk PiS wystartuje w przyszłorocznych wyborach samorządowych? Na chwilę obecną - nie.

Pozostaje jeszcze wiele spraw lokalnych do przedyskutowania. Kampania samorządowa już za chwilę. Jak PiS chce komunikować się z mieszkańcami, gdy nie będzie miał mediów rządowych, a lokalne do tej pory lekceważył? W jaki sposób przekonywać obywateli do swoich racji, a także promować programy wyborcze, gdy do tej pory było się w opozycji do wszystkich? Maciej Bejnarowicz otrzymuje wreszcie pytanie o to, jak chce rządzić PiS w Kołobrzegu. Odpowiada, że dzięki koalicji. Ale tu pada pytanie o to, czy z Jackiem Woźniakiem. Więcej w materiale wideo po godz. 10.00.reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama