26 lutego 2024    |    Imieniny: Bogumił, Aleksandra, Mirosława
26 lutego 2024
    Imieniny: Bogumił, Aleksandra, Mirosława

Dwóch na jednego: Woźniak o nagrywaniu i starcie w wyborach [wideo]

Tym razem, gościem audycji "Dwóch na jednego" był szef Klubu "Radni Niezależni", Jacek Woźniak. Prowadzący rozmawiali z nim o wynikach wyborów, ich przyczynach i skutkach, nie tylko dla Polski, ale również dla Kołobrzegu. Oceniony został wynik wyborczy poszczególnych kandydatów, z liderami na czele. Przy okazji, gości audycji odniósł się do politycznego nagrywania, rozgrywek w PO i rozliczeń powyborczych.

Kolejne wybory już za pół roku. Zapytaliśmy też Jacka Woźniaka o to, czy wystartuje jako kandydat na prezydenta. Mamy już odpowiedź, że w ciągu miesiącu decyzja zapadnie. Więcej w materiale wideo.