Clear Sky

17°C

Kołobrzeg

30 maja 2023    |    Imieniny: Joanna, Feliks, Ferdynand
30 maja 2023    
    Imieniny: Joanna, Feliks, Ferdynand

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

Kołobrzeg i okolice to wypoczynek aktywny, także w siodle.

To nie tylko jazda konna, bryczki, zawody, ale również hipoterapia. W samym mieście nie ma stadniny koni, ale są takie obiekty niedaleko Kołobrzegu. Świadczą one usługi turystyczne, mają szkółki jeździeckie, organizują różne zawody.


 

Ośrodek Jazdy Konnej Michalski
Oferuje nauke jazdy konnej, przejażdżki, hipoterapię, ma też krytą ujeżdżalnię.
www.stadninamichalski.pl

Stajnia i Gospoda Biały Borek
Przejażdki, spacery, wycieczki konne.
stajnia.civ.pl

Jazda Konna Kołobrzeg
Stadnina w Zieleniewie, oferuje przejażdżki, szkółkę sportową i hipoterapię.
koniekolobrzeg.pl

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama